FAQ

Môžeme sa na treehouse ubytovať aj piati?

Nie, domček a jeho vybavenie je prispôsobené maximálne štyrom dospelým osobám. Máte tak zaručený maximálny možný komfort a bezpečie.

 

Môžem si na treehouse priviesť aj psíka?

Aktuálne nie je povolené brať so sebou na treehouse žiadne zvieratká. Určite bez vás váš domáci miláčik jeden deň vydrží a kým vám ho budú strážiť kamaráti, bude mať tak trochu dovolenku aj on. 🙂

 

Je v blízkosti domčeka ohnisko na opekanie?

Zatiaľ nie, ale pracujeme na tom, aby ste mali aj túto možnosť. Budeme vás včas informovať!

 

Potrebujem si brať so sebou aj drobný riad a príbor?

Nie, šálky na kávu a čaj, poháre a príbor budú pre vás pripravené. A nechýba ani odpadkový kôš.

 

Dá sa ísť niekde v okolí aj k vode?

Určite áno, v lete odporúčame schladiť sa na kúpalisku Zelená žaba s vonkajším bazénom v príjemnom prostredí s výhľadom. Celoročne potom môžete využívať wellness a bazénové svety kúpeľných hotelov, napr. v hoteli Slovakia, Flóra či Panoráma. Relaxačný bazén Grand sa nachádza priamo na námestí.

 

A čo turistika? Kam vyraziť?

Okrem prechádzok po kúpeľnom parku odporúčame náučný turistický chodník na Klepáč (červená značka), lesnícky náučný chodník v smere na Jánošíkovu jaskyňu (zelená značka) alebo náučný chodník na Jeleňa – smer Baračka (červená, žltá, zelená značka).

 

Čo robiť a navštíviť s deťmi?

Už samotný pobyt v domčeku je pre deti zážitkom a je dobré si ho naplno vychutnať. Ak však máte chuť niečo s deťmi podniknúť, prejdite sa po kúpeľnom parku, kde sa deti vyšantia na ihrisku a môžu kŕmiť kačičky na rybníku. Pri kúpeľnom jazierku nájdete tiež minigolf a tenisové kurty, neďaleko je aj požičovňa bicyklov a kolobežiek. Aj bohatý kultúrny program a kino kúpeľného mesta môže byť lákadlom. A čerstvo upečená kúpeľná oblátka bude aj pre dospelých dokonalou čerešničkou pekne stráveného dňa. 🙂