FAQ

Môžeme sa na treehouse ubytovať aj piati?

Nie, domček a jeho vybavenie je prispôsobené maximálne štyrom dospelým osobám. Len tak bude váš pobyt v maximálne možnej miere komfortný a bezpečný.

Môžem si na treehouse priviesť aj psíka?

Na treehouse aktuálne nie je možné brať si so sebou psíka či iné zvieratko. Pre zvieratká nie je pobyt vo výške nad zemou prirodzený, môžu pociťovať nervozitu či úzkosť. Poproste teda rodinu či kamarátov, aby vám vášho domáceho miláčika počas vašej neprítomnosti postrážili. 🙂

Je v blízkosti domčeka ohnisko na opekanie?

Zatiaľ nie, ale pracujeme na tom, aby ste mali aj túto možnosť. Budeme vás včas informovať!

Potrebujem si brať so sebou aj drobný riad a príbor?

Nie, šálky na kávu a čaj, poháre a príbor budú pre vás pripravené. A nechýba ani odpadkový kôš.

Dá sa ísť niekde v okolí aj k vode?

Určite áno, v lete odporúčame schladiť sa na kúpalisku Zelená žaba s vonkajším bazénom v príjemnom prostredí s výhľadom. Celoročne môžete využívať wellness a bazénové svety kúpeľných hotelov, napr. v hoteli Slovakia, Flóra či Panoráma. Relaxačný bazén Grand sa nachádza priamo na námestí.

A čo turistika? Kam vyraziť?

Okrem prechádzok po kúpeľnom parku odporúčame náučný turistický chodník na Klepáč (červená značka), lesnícky náučný chodník v smere na Jánošíkovu jaskyňu (zelená značka) alebo náučný chodník na Jeleňa – smer Baračka (červená, žltá, zelená značka).

Čo môžem v Trenčianskych Tepliciach zažiť počas leta?

Trenčianske Teplice sú známe svojím bohatým kultúrnym programom. Najmä cez letné víkendy môžete navštíviť rôzne festivaly, koncerty a iné podujatia priamo pod holým nebom. Často sa tu konajú aj svadby a súkromné oslavy. Domček je od kúpeľného parku vzdialený len 10 minút chôdze, preto to máte do centra diania naozaj blízko. Zároveň je však potrebné počítať s tým, že počas konania týchto akcií môžete hudbu počuť až na domčeku. Nočný kľud by však mal byť dodržaný a o väčších víkendových akciách budeme našich hostí vopred informovať.

Čo robiť a navštíviť s deťmi?

Už samotný pobyt v domčeku je pre deti zážitkom a je dobré si ho naplno vychutnať. Ak však máte chuť niečo s deťmi podniknúť, prejdite sa po kúpeľnom parku, kde sa deti vyšantia na ihrisku a môžu kŕmiť kačičky na rybníku. Pri kúpeľnom jazierku nájdete tiež minigolf a tenisové kurty, neďaleko je aj požičovňa bicyklov a kolobežiek. A čerstvo upečená kúpeľná oblátka bude aj pre dospelých dokonalou čerešničkou pekne stráveného dňa. 🙂