Ubytovanie

Ako funguje ubytovanie

Pobyt v domčeku na strome funguje ako klasické ubytovanie. Stačí prísť a o všetko máte postarané. K dispozícii máte útulne zariadený domček so základným vybavením, priestrannú terasu s posedením, aj vonkajší priestor na opekanie. Raňajky vám prinesieme ráno. Stačí si ich vytiahnuť v košíku priamo hore do domčeka. Všetko je poctivo dezinfikované po každej návšteve tak, aby ste sa u nás cítili bezpečne a príjemne.

Kde sa nachádza ubytovanie

Náš treehouse nájdete v lesíku len 5 minút chôdze od kúpeľného parku mesta Trenčianske Teplice. Mesto a jeho okolie ponúka množstvo príležitostí na kultúrne, oddychové či športové vyžitie. Najjednoduchšie sa k domčeku dostanete po náučnom chodníku na Klepáč (červená turistická značka), ktorého východiskovým bodom je začiatok kúpeľného parku a pokračuje smerom na Jánošíkovu jaskyňu a kopec Klepáč. Súradnice treehouse: 48°54’21,3″ N, 18°10’40,7″ E. Zázemie pre hostí sme zabezpečili v dome Natura, kde zvyčajne prebieha aj check-in a odovzdanie kľúčov. Súradnice domu Natura: 48°54’27.8″N 18°10’22.3″E
Kontakt

Sezóna

Dĺžka sezóny závisí od počasia a teploty v skorých jarných a neskorých jesenných mesiacoch. Určite nechceme vystavovať návštevníkov treehouse nepohodliu, ktoré by mohlo vzniknúť príliš nízkymi teplotami či ohroziť ich bezpečnosť pobytom v husto zasneženom domčeku. Dĺžka hlavnej sezóny je aktuálne stanovená od 1. marca až do 30. novembra. Zo skúseností však vieme, že v prípade miernej zimy je možné ubytovať sa aj mimo stanovenej sezóny. V chladnejších mesiacoch umiestňujeme dovnútra petrolejový ohrievač, ktorý spolu s termoperinami prispeje k tepelnej pohode a príjemnej atmosfére. Samozrejme je vždy dobré byť pripravený a vziať si teplejšie oblečenie a obuv pre prípad náhlej zmeny počasia.

Ani zlé počasie vás nezastaví

Pobyt za dažďa alebo počas slabej letnej búrky je na treehouse rovnako čarovný ako pri slnečnom počasí, ktoré si najviac vychutnáte na terase. V prípade silnej búrky či vysokej rýchlosti vetra je nevyhnutné postupovať podľa bezpečnostných pokynov, ktoré nariaďujú v extrémne nepriaznivom počasí a pri pocite ohrozenia okamžite opustiť treehouse, ako aj les samotný. V takom prípade je pre vás nonstop pripravené náhradné ubytovanie v dome Natura v Trenčianskych Tepliciach. Kľúče dostanete pri nástupe na treehouse. Počasie sami priebežne sledujeme a v prípade nepriaznivej predpovedi hosti včas upozorníme.