Dnešná hektická doba kladie na každého veľké nároky.

Občas je však dobré trochu poľaviť a vypnúť. Nielen mobilný telefón, tablet či počítač, ale aj svoju myseľ. Len tak sa zastaviť a užívať si prítomnosť. Náš projekt preto vystihuje heslo „návrat k prírode“. Či už hľadáte výnimočný zážitok, alebo si len chcete oddýchnuť a dobiť si baterky, náš treehouse je to pravé miesto. V bezprostrednej blízkosti lesa zažijete niečo nové, no predsa známe, len akoby zabudnuté.
Les, jeho energia a ticho, vás povzbudia a umožnia vám naplno prežiť jedinečné chvíle so svojimi blízkymi. Poďte si k nám oddýchnuť, poďte zažiť niečo výnimočné. Zažite noc na treehouse.

Nosná konštrukcia je uchytená k stromom.

Pomocou drevených svoriek (tzv. „kríže“), ktoré sa pravidelne kontrolujú a uvoľňujú. Ďalším nosným prvkom sú dve natiahnuté oceľové laná ukotvené o strom vysoko nad strechou domčeka. Lanová slučka je vypodložená prstencom z bukových doštičiek, ktorý zabraňuje zarezávaniu lana do stromu. Do stromov sa teda vôbec nevŕtalo a ani nijak inak nezasahovalo. Inými slovami, vďaka odbornej práci pánov majstrov, môžu stromy naďalej žiť a rásť svojím tempom a my ich pri tom môžeme s nadšením pozorovať.
Prezerať treehouse
treehouse